Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshops An Illustration

Creatief kinderfeestje bij An Illustration in Deventer. Leer de trucs van een professionele kunstenaar.

An Illustration in Deventer biedt 3 workshops aan als kinderfeestje, je naam in 3D tekenen, toveren met kleur en voorwerpen natekenen.

Jullie hebben maximaal tekenplezier en tekenles van een echte professional! Iedereen gaat naar huis met een eigen kunstwerk.

Wil je meer weten? Kijk dan op de website, klik hiervoor op de roze button.

Kidsproof Apeldoorn heeft alle leuke restaurants voor kids op een rij gezet. Klik op de categorie Uiteten.

An Illustration

Telefoonnummer

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.