Peuters in het wild
Kom samen in de plassen stampen, schatten verzamelen, beestjes zoeken en lekker spelen!
Een kind, dat plezier beleeft in de natuur, is vrij en gelukkig. Het heeft minder speelgoed nodig en is tevreden met een boomtak of een ontmoeting met een slak. Dat gun je je eigen kind natuurlijk ook.
Het is veel leuker om samen met anderen het bos in te gaan. En nog leuker met een begeleider die leuke ideeën heeft over natuurbeleving en natuurspelletjes. Herken je je hier in? Voor jou heeft Natuur is een Feest de Peuters in het wild – clubs bedacht.
Heb je zin met je peuter rond te snuffelen? Zou je het leuk vinden om dat met andere ouders en peuters gezamenlijk te doen?
Klik dan op de roze websitebutton om te zien waar jij in de regio kunt aansluiten.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!