Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kruidentuin Twello

Ben je op zoek naar een creatief kinderfeestje? Kom kaarsen versieren en stekjes planten in de kwekerij!

Vind jij het leuk om creatief bezig te zijn en wil je dit ook graag met je vriendjes en vriendinnetjes tijdens je kinderfeestje, kom dan gezellig naar de Kruidentuin in Twello. Hier kun je iedere woensdag- en vrijdagmiddag van 13.30-15.00 uur je feestje vieren, waarbij je kaarsen mag versieren, maar ook nog eens in de kwekerij stekjes mag planten! Hoe leuk is dat!

Wil je graag meer informatie, klik dan op de roze websitebutton!

De Passerel

Lenteklokje 3

7392 AJ Twello

Prijs Verschillende arrangementen mogelijk vanaf 7,50 euro
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Aquacentrum Malkander

Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!

Feestje bij Binky

Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!

Feestje Klimbos Apeldoorn

Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief