De Korenmolen in Vaassen
Een kop thee, ontbijt, lunch of pannenkoeken eten in De Korenmolen in Vaassen!
Molens zijn altijd fascinerend! En in Vaassen staat een molen waar je naar binnen mag en ook nog eens lekker thee kunt drinken, een ontbijtje neemt of kunt lunchen! En sinds kort kun je ook een pannenkoek eten in deze molen, hoe leuk?
In de Korenmolen kun je ook high-tea’en (zelfs glutenvrij). En in het winkeltje kun je broodmixen of lekker thee voor thuis kopen!
Wil je meer weten? Kijk dan op de website, klik hiervoor op de roze button.
Geef jij binnenkort een kinderfeestje? Kidsproof heeft de leukste kinderfeestjes in Apeldoorn en omgeving voor je verzameld! Kijk hiervoor in de categorie Kinderfeestjes.
De Korenmolen
Jan Mulderstraat 18
8171 CD Vaassen
Openingstijden
di - za: 10:00 - 17:00 uurzo: 13:00 - 17:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!