Zandenplas Nunspeet
Spelen op het strand en zwemmen in natuurwater van de Zandenplas in Nunspeet
Wil je in de zomer een heerlijk dagje gaan zwemmen, bootje varen of zonnen in een prachtig recreatiegebied tussen de bossen? Dan is de ‘Zandenplas’ in Nunspeet een echte aanrader!
Er zijn leuke speeltoestellen in en om het water waar je je heerlijk mee kunt vermaken en bij de kiosk kan je heerlijk wat eten en drinken aan de rand van het water.
Maar niet alleen in de zomer is de ‘Zandenplas’ een heerlijke plek om naar toe te gaan, ook in de winter is er genoeg te beleven!
Zo kun je er als het ijs dik genoeg is lekker schaaten en in de wintermaanden is het strand vrij begaanbaar voor honden, zodat je er prachtige wandelingen kan maken langs het water!
Ook leuk; Bij Veluvine in Nunspeet kan je je kinderfeestje vieren terwijl je samen met je vriendjes en vriendinnetjes naar één van de prachtige voorstellingen kijkt!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!