
De Warkense Molen
Een leerzaam uitje met het hele gezin: Bezoek de korenmolen en het bakkerij museum in Warnsveld.
Wauw, De Warkense Molen in Zutphen is 135 jaar oud en op zaterdag is de molen geopend voor bezoek. Met genoeg wind draait de molen en wordt er ook gemalen. De vrijwilligers geven graag een rondleiding.
Bij De Warkense Molen vind je ook het Bakkerij Museum. Dit is een intiem maar compleet museum met een werkende authentieke bakkersoven die gestookt wordt met o.a. takkenbossen. In het nostalgische winkeltje worden lekkernijen zoals bakkerij- en streekproducten verkocht. Ook kunt je er een kop koffie met een krentenwegge of iets anders lekkers erbij kopen.
Wil je meer weten over de molen of over het Bakkerij Museum? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. nog zo’n leuk educatief uitje: doe de speurtocht met kidsgids in Museum More in Gorssel!
De Warkense Molen
Lage Lochemseweg 25
7231PK Warnsveld
Openingstijden
zaterdag van 11:00 tot 16:00Prijs
Een vrijwillige bijdrage voor onderhoud van het museum en de molen wordt natuurlijk erg gewaardeerd.Toon op kaart
Meer inspiratie


Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Street Jump Apeldoorn
Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!