Titus en Fien De Revue
Vooruit, nog één keertje dan. Kom naar De Revue van Titus en Fien bij Orpheus!
Nog één keertje dan!
Sinds hun afscheid hebben ze het podium verlaten, maar is hun liefde voor hun fans onveranderd. In Oostenrijk ontvingen ze talloze lieve berichtjes en kaartjes en dat bracht Titus en Fien tot maar één conclusie: We gaan nog een keer terug voor de meest hilarische, grootste en gekste groene show ooit: Titus & Fien De Revue – Vooruit, nog één keertje dan!
Het verhaal
Het is geen geheim dat Titus zich helemaal thuis voelt op de piste en Fien het liefst elke schnitzel zou eten die ze tegenkomt. Maar na 15 jaar op het toneel, miljoenen views op YouTube en TikTok, en ontelbare keren lachen met hun fans, missen ze hun publiek toch wel heel erg. Daarom heeft deze nieuwe show maar één doel: lachen, gieren en brullen!
Dus oliebol, zet je schrap! Met gloednieuwe sketches, grappen en natuurlijk de Oliebollenband wordt dit een show om nooit te vergeten. Dit is je kans om nog één keer samen met Titus en Fien te lachen, mee te zingen met hun hits, met ze op de foto te gaan en met de hele familie dubbel te liggen van het lachen. Een show die je écht niet wilt missen!
Groen & Gek
Trek je allermooiste, meest feestelijke, gekke en natuurlijk groene kleding uit de kast, want Titus en Fien roepen alle bezoekers op om ‘Groen & Gek’ verkleed te komen naar de show. Meld je aan voor de verkleedwedstrijd in het theater. Degene met de mooiste creatie ontvangt na afloop een Titus & Fien verrassingspakket!
Uiteraard komen Titus en Fien na afloop van de show naar de foyer van het theater om alle bezoekers te ontmoeten en met ze op de foto te gaan!
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer theatervoorstellingen.
Data:
- zondag 20 juni 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Orpheus
Churchillplein 1
7314 BZ Apeldoorn
Openingstijden
20 juni om 13:30 en 16:00 uurPrijs
€ 28,50–€ 37,50Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Chocolade Festival Zutphen
Het Chocolade Festival in Zutphen! Alles in teken van chocolade en er zijn leuke kinderactiviteiten!
Operatie PLOP bij CODA
Dans, theater, bubbels én samen op missie tijdens de gratis familievoorstelling Operatie PLOP bij CODA!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!