WAS (2+)
Bewonder een non-verbale voorstelling over het spel in het alledaagse bij Mimik!
Er was was
er is was
er zal altijd was zijn
maar deze was is weer zo fris als ‘ie was
Per week doen we in Nederland gemiddeld 3,6 keer de was. Arme papa’s en mama’s. Of is het maar net hoe je het bekijkt? Voor kinderen zit de was, de wasmand en de wasmachine vol leven! En zo ook in WAS; een non-verbale voorstelling vol verbeelding, over de schoonheid en het spel in het alledaagse.
Na de voorstelling kunnen de kinderen zelf spelen in de theaterspeeltuin vol wasmachines, wasmanden, droogrekken en natuurlijk de was!
Meer info over deze voorstelling bij Bijlmer Parktheater vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 22 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
MIMIK
Achter de Muren Vispoort 8 -10
7411 SL Deventer
Openingstijden
22 maart om 13:00 en 15:00 uurPrijs
Kinderen mogen gratis naar deze voorstellingToon op kaart
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november
THOR (8+)
Spannend muziektheater over macht, bedrog en vriendschap in Orpheus Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!