
Kasteel Cannenburch in kerstsfeer
Beleef kerst bij Kasteel Cannenburch en kom genieten van de ultieme kerstsfeer in het kasteel!
Zodra je in de feestelijke decembermaand kasteel Cannenburch binnen stapt, voel je de kerstsfeer van vroegere tijden. Geniet tijdens de decembermaand van de alle sfeervol kers ingerichte vertrekken.
De eettafel is gedekt met het mooiste servies voor het grote diner en in de ontvangsthal reikt de stijlvol versierde kerstboom als vanouds tot het metershoge plafond. Overal waar je kijkt brengen de vele warme lichtjes, de prachtige kerststukken en zorgvuldig gedecoreerde kerstbomen die speciale sfeer wat deze tijd van het jaar bijzonder maakt.
Cannenburch in kerstsfeer is te bezoeken van dinsdag 16 t/m zondag 28 december tussen 11.00 en 16.00 uur. Het kasteel is gesloten op 25 december.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Meer leuke uitjes voor de kerstvakantie vind je in de kerstvakantie categorie van onze Uitagenda!
16 t/m 28 december
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Openingstijden
16 t/m zondag 28 december tussen 11.00 en 16.00 uurPrijs
Zie webisteToon op kaart
Meer inspiratie


Heerlijke herfst op Verwolde
Tussen zaterdag 18 en zondag 26 oktober viert huis Verwolde de herfst met extra activiteiten voor kids!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Dolfje Weerwolfje en Foeksia de Miniheks (5+)
Laat je meevoeren in een wereld vol magie, muziek en vriendschap!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!