De Ulebelt
Voor een kinderboerderij, natuurspeelplaats en waterspeelplaats moet je bij De Ulebelt zijn!
Bij speeltuin de Ulebelt in Deventer kunnen kinderen met en zonder beperking heerlijk samen spelen.
De Ulebelt heeft twee fijne natuurspeelplekken. Voor de kleintjes van 1 tot 7 jaar is er de natuurlijke speelplaats de Takkenbende. Kinderen kunnen hier komen spelen met zand, boomstammen en hutten. Natuurlijk is er ook genoeg ruimte voor picknickbanken, zodat ouders, opa’s en oma’s en kinderbegeleiders hier kunnen genieten van een kopje koffie of thee.
De oudere kinderen kunnen terecht op de Waterstam, een ruige natuurspeelplek boven op de enk. Hier kunnen kinderen hun fantasie kwijt bij de waterspeelplek met dikke boomstammen, de wilgenhutten, de prachtige tunnel en de uitkijkheuvel.
Door de speelplekken loopt een goed berijdbaar, avontuurlijk én zichtbaar pad. Ook is er een aangepast toilet met verschoonplek aanwezig. Let op! Ze hebben hier geen mindervalideparkeerplek bij de ingang, maar je kunt wel voor de deur de rolstoel uitladen.
Klik voor meer info over dit fijne plekje door naar de website via de websitebutton.
Wist je dat ze hier trouwens ook een leuke kinderboerderij hebben?
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
De Ulebelt
Maatmansweg 3
7425 NC Deventer
Openingstijden
De Ulebelt is op alle dagen van de week van zonsopgang tot zonsondergang geopend.Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Leidsche Rijn Festival 2026
Gratis toegankelijk kunstfestival voor kinderen bij Castellum Hoge Woerd in Utrecht!
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!