Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad De Hartenberg

Het eerste inclusieve Kabouterpad in Nederland is open! Een leuke en leerzame route!

Cliënten van ’s Heeren Loo hebben hard gewerkt om het eerste inclusieve kabouterpad van Nederland te realiseren! Het pad is toegankelijk voor iedereen, ook als je in een rolstoel zit!

Op het spannende pad beleef je veel plezier, en leer je tegelijk een hoop. Bijvoorbeeld dat het best lastig is wanneer je je benen niet kunt gebruiken of dat je soms ook heel goed met je handen kunt praten als je niet goed uit je woorden komt.

Haal je knapzak en kaboutermuts op bij het Theehuis om het complete kabouteravontuur te beleven!

Het inclusieve Kabouterpad is het hele jaar door gratis toegankelijk voor publiek. Je kunt de kaboutermuts en knapzak met leuke opdrachten voor slechts €2,- ophalen bij Theehuis de Roek óf bij de Kasgroep.

Tip! Neem ook een kijkje op de website van ’s Heeren Loo!

sHeeren Loo

Apeldoornseweg 60

6733 SC Wekerom

Prijs Gratis, met knapzak €2
Mail direct

Mail direct naar sHeeren Loo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Prikkelarme ochtend nijntje museum

Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.

Toegankelijke events in juli

In juli staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief