Toegankelijke events in augustus
In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
The Little Big Things (Amsterdam) | 9 augustus
Bewonder een verhaal over hoe je het ergste moment in je leven kunt omdraaien naar iets moois en hoe je onverwacht een nieuwe passie kunt ontdekken. Te zien in het rolstoelvriendelijke Carré.
Zorgeloze zondag (Utrecht) | 30 augustus
Iedere laatste zondag van de maand kunnen kinderen met een beperking of kinderen die snel overprikkeld raken terecht in Natuurspeeltuin De Hoef voor een veilige, rustige en fijne speelervaring!
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!