Springkussenfestival Kidsplayland
XXL Kinderland brengt een mega springparadijs naar Apeldoorn
Even lekker uitrazen? Dit is zo’n uitje waar energie alle ruimte krijgt. Bij Kidsplayland in springen, klimmen en rennen jullie erop los. Kinderfeestjes zijn hier ook mogelijk.
Wat kun je verwachten?
Op een groot terrein van 2.500 m² staan meer dan 15 springkussens en stormbanen klaar. Alles heeft een eigen thema, dus elke sprong voelt weer anders. Voor jongere kids zijn er kleinere kussens en voor de durfals juist langere hindernisbanen.
Het terrein is deels overdekt, wel zo fijn bij wisselvallig weer (al blijft het bij echt slecht weer gesloten).
Praktisch: tijden & tickets
Het springkussenfestival is van 1 t/m 10 mei op het evenemententerrein aan de Voorwaarts in Apeldoorn. Van 14 t/m 31 mei op het evenemententerrein De Kuip in Deventer Colmschate. Tip: het springkussenfestival is niet iedere dag open, dus kijk goed naar de openingstijden.
Tickets koop je bij de dagkassa of online. Goed om te weten: per kind mag één ouder gratis mee naar binnen. Neem contant geld mee, pinnen kan hier niet.
✓ Meer dan 15 springkussens en stormbanen
✓ Deels overdekt én omheind terrein
✓ Fijn terras voor een ontspannen pauze
Ondertussen plof jij neer op het terras met iets lekkers, terwijl je kind zich helemaal uitleeft (win-win!). Wij vinden dit echt zo’n fijne tip voor een actieve middag samen.
Klik door via de roze button en check alle details voor jullie bezoek aan Kidsplayland!
Ontdek meer uitjes in de buurt op onze uitagenda
Van 1 t/m 10 mei in Apeldoorn en 14 t/m 31 mei in Deventer.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.