Speurtocht Deventer Verhaal
Historische speurtocht door Deventer vol verhalen, opdrachten en verrassingen!
Ga samen op ontdekkingstocht door het historische hart van Deventer. Tijdens deze speurtocht duik je al spelenderwijs in de verhalen van de Hanzestad, langs pleinen, steegjes en verborgen plekjes.
Wat is de historische speurtocht in Deventer?
Op zondag 31 mei 2026 kunnen jullie meedoen aan de historische speurtocht door de binnenstad van Deventer. De route start bij Museum Geert Groote Huis en neemt je mee langs mooie gevels, muurschilderingen en een verrassend hofje.
Onderweg lossen kinderen opdrachten op, verzamel je stempels en leer je op een leuke manier meer over de stad. Het is speels opgezet, dus je blijft vanzelf nieuwsgierig naar de volgende stop.
Een ontdekkingstocht door de Hanzestad
De speurtocht is speciaal gemaakt voor kinderen tot ongeveer 12 jaar, maar leuk om samen met het hele gezin te doen. Je loopt ongeveer anderhalf uur door de stad en eindigt bij De Linnenkist, waar je zelfs een diploma krijgt.
En onderweg? Daar word je ook nog getrakteerd op iets lekkers. Dat maakt het net even extra feestelijk.
Waarom dit een leuke gezinsactiviteit is:
✓ Gratis speurtocht vol verhalen en opdrachten in de binnenstad van Deventer
✓ Leuk en leerzaam, met stempels, weetjes en een diploma aan het einde
✓ Perfecte mix van wandelen, ontdekken en kleine verrassingen onderweg
Klik op de roze button en ga mee op speurtocht door het Deventer Verhaal.
Data:
- zondag 31 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
GRIMM (10+)
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix bij Orpheus!
Knutsel-Klup Speelgoedmuseum
Ga creatief aan de slag bij de Knutsel Klup in het Speelgoedmuseum Deventer!
CODA Taartentrail
Speuren, knutselen en verhalen ontdekken in CODA Apeldoorn tijdens de vrolijke Taartentrail!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving
Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.