Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Tijdens de InterActing Zomerweek kunnen jongeren van 12 t/m 25 jaar met autisme vier dagen lang deelnemen aan een creatief en afwisselend programma met theater, spel en nieuwe ontmoetingen. De zomerweek is speciaal ontwikkeld voor jongeren die graag willen ontdekken, creëren en samenwerken in een veilige en ontspannen omgeving.

Er is geen ervaring nodig. Het draait niet om presteren, maar om plezier maken, jezelf kunnen zijn en samen iets moois neerzetten. De activiteiten worden begeleid door ervaren trainers met veel kennis van autisme, zodat iedereen op zijn of haar eigen manier kan meedoen.

Wat kun je verwachten?

Tijdens de zomerweek volg je verschillende workshops op het gebied van theater en acteren. Je gaat aan de slag met improvisatiespel, leert meer over stemacteren tijdens een speciale workshop en volgt een inspirerende acteerworkshop van acteur Daniel Kolf. Daarnaast is er ook veel ruimte om andere jongeren te ontmoeten en samen aan creatieve opdrachten te werken.

Gedurende de week werk je toe naar een feestelijke eindpresentatie waarin je aan familie en vrienden kunt laten zien wat je hebt geleerd en gemaakt.

Data en locaties

Amsterdam: 10 t/m 13 augustus 2026

Eindhoven: 17 t/m 20 augustus 2026

Den Haag: 24 t/m 27 augustus 2026

Klik op de roze button voor meer informatie en om je aan te melden!

De leukste uitjes en adressen voor kinderen met een beperking of extra zorgbehoefte verzamelen wij op onze categorie Inclusief!

InterActing

Prijs €245,- voor de gehele zomerweek inclusief lunch!
Mail direct

Mail direct naar InterActing

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Inclusieve tips voor de zomer

Wij verzamelden volop zomerinspiratie voor gezinnen met een zorgintensief kind!

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!