Pietendorp prikkelarm
Beleef Pietendorp in alle rust tijdens de speciale prikkelarme ochtend in het Zuiderzeemuseum!
Het Zuiderzeemuseum organiseert dit jaar weer het Pietendorp. Er staan vele, vrolijke Pieten klaar om samen met de kinderen te spelen en de verjaardag van Sinterklaas voor te bereiden. Ga langs bij het Pietenmeetpunt, waar je kunt laten opmeten wat voor soort Piet je bent en ontdek de pepernotenbakkerij en de stal van Ozosnel. Op het speciale Pietenoefendak kunnen alle kleine Hulppieten een Pietentraining volgen!
Tijdens deze editie is er een prikkelarme ochtendopenstelling voor kinderen die snel overprikkeld raken en hun familie.
Prikkelarme ochtend
De muziek staat deze ochtend uit, het aantal beschikbare tickets is beperkt en de aanwezige Pieten benaderen de kinderen op een rustige manier. Zijn alle indrukken toch even te veel voor jouw kind? Er is een speciale chillplek ingericht om even uit de drukte te stappen en tot rust te komen. Om je zo goed mogelijk voor te bereiden op dit prikkelarme bezoek is er ook een beeldverslag met extra informatie en beeldmateriaal.
Prikkelvriendelijke middag
Om nóg meer kinderen en ouders een fijne en rustigere Pietendorp-ervaring te bieden, is er vanaf 12.00 uur een prikkelvriendelijke openstelling. Dit betekent dat de muziek zachtjes aanstaat en de pieten de kinderen op een rustige en ontspannen manier benaderen.
Klik op de websitebutton voor meer informatie!
TIP: Niks missen van KidsproofPlus? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Zuiderzeemuseum
Wierdijk 12 - 22
1601 LA Enkhuizen
Openingstijden
21 november van 09.30 tot 11.30 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Prikkelarme openstelling UMU
Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?