Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Traktatie afscheid kinderdagverblijf en juffen

Gepubliceerd op 28 mei 2024

Nog geen inspiratie voor een traktatie? Mijn jongste werd 4 jaar en nam afscheid met een stoere brandweer traktatie. Ook hadden we een origineel afscheidscadeau voor de juffen van het Kinderdagverblijf gemaakt. Met deze ideeën maak je een feestje van trakteren!

Stop de tijd! Sinds ik moeder ben weet ik dat alle clichés waar zijn. Vooral die van “geniet ervan, voordat je het weet zijn ze groot”. Nu hebben we nog wel even voordat ze echt groot zijn, maar dat de kleine man nu ook naar de basisschool gaat vind ik toch wel een dingetje… 

Bij afscheid nemen hoort natuurlijk ook een traktatie! Levi mag 2 keer trakteren: een keer bij de Peuteropvang en een keer bij het kinderdagverblijf. Voor de kindjes vulde ik rode zakjes met popcorn en een brandweer waterpistooltje. Ik frutselde zelf een kaartje in elkaar en die maakte ik eraan vast met slagerstouw. Levi is helemaal gek van de brandweer, maar dit kan je natuurlijk ook maken in een politie/lego/piraten/dieren/prinsessen/eenhoorn thema.

Ook moeten we afscheid nemen van alle lieve juffen. Voor hen maakte ik een “Eerste Hulp Bij Afscheid” doos. Ik stopte er allemaal kleine dingen met woordgrapjes in. Er zijn heel veel dingen te bedenken en er zijn vast ook een aantal dingen van toepassing op jouw kind. Levi kletst de hele dag door dus stopte ik er ook kletskoppen in. Ook maakt hij veel grapjes met een van zijn juffen en daarom deed ik er een moppenboekje in.

Ik stopte dit allemaal in de doos:

  • Voor als je me mist (zakdoekjes)
  • Jullie KLEURden mijn dag (stiften)
  • Ik vond het BEREgezellig (gummibeertjes)
  • Voor als jullie mijn geKLETS missen (kletskoppen)
  • Ik heb geNOTEN (zakje pinda’s)
  • ik heb een BRUISENDe tijd gehad bij julie (bruisbal)
  • Ik vind jullie TOF (toffees)
  • Ik vond het HARTstikke leuk bij jullie (hartjes snoepjes)
  • Voor als jullie mijn grapjes missen (moppenboekje)
  • Het zit D’ROP (dropjes)
  • Jullie hebben mij laten GROEIEN (bloemzaadjes)

De traktatie en het cadeau voor de juffen werden heel goed ontvangen. Tijd voor een nieuw hoofdstuk…

Ook tijd voor een feestje? Check onze kinderfeestjes voor heel veel inspiratie!

Lees ook:

Alle blogs

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

Favoriete uitjes & adressen

Mizza Pizza

Kinderfeestjes bij Inflora

Circus UP!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

HOKUS POKUS (6+)

Meer inspiratie

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

HOKUS POKUS (6+)

Een vrolijke familievoorstelling vol circus, slapstick en verdwijntrucs in het Zuiderpark in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Circus UP!

Circus UP komt naar Apeldoorn. Dit wil je niet missen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief