Bronsbergenmeer
In en om het water van het Bronsbergenmeer valt van alles te beleven!
Het Bronsbergenmeer staat voor heel veel waterplezier, een strand om op te spelen en zandkastelen te bouwen en een plek waar je lekker van het mooie weer kunt genieten. Je kunt parkeren bij Fort Bronsbergen. Goed om te weten: er zijn ook toiletvoorzieningen.
Check voor je gaat zwemmen wel even of het veilig is om te zwemmen in verband met blauwalg.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Burnside Skatepark Deventer
Skaten, BMX'en en rollen bij Burnside Skatepark in Deventer. Voor beginners én ervaren riders.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!