De Brugkabouter Eerbeek
De Brugkabouter in Eerbeek heeft alles voor een actieve dag! Speeltuin, bootverhuur, maisdoolhof!
Pannenkoekenhuis de Brugkabouter beschikt over binnen- en buitenspeeltuin. Kinderen kunnen met de ruim 300 grote legostenen lekker binnen spelen, als het buiten nat en guur is. De speeltuin is gratis toegankelijk als er van de kaart gegeten wordt. Check ook het maïsdoolhof en de minigolf!
Vanuit het restaurant kun je ook lekker buiten gaan picknicken, met de aangeboden picknickmand. Ook kun je in de omgeving heerlijk waterfietsen, kanoën of kayakken?
Bekijk ook onderstaand filmpje om te zien hoe leuk het bij De Brugkabouter is!
De Brugkabouter
Brummenseweg 16
6961 LR Eerbeek
Openingstijden
Wo-za: 11:30 - 20:00 uurZo: 9:00 - 20:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!