Natuurspeelplaats Otterlo
Spelen in de natuur van Otterlo: Oerrr natuurspeelplaats, waterspeelplaats en natuurpoort!
Kinderen kunnen op 100 mtr afstand van De Houtzagerij naar hartenlust spelen op de Oerrr natuurspeelplaats in de bossen van de Planken Wambuis. Ook start hier een leuke kinderwandeling over de Mosselse Heide met OERRR opdrachten onderweg.
En de natuurkamer van De Houtzagerij, met “levensechte muren” van natuur is eigenlijk een mini-bezoekerscentrum boordevol informatie uit het natuurgebied!
Beleven, leren én doen!
De Houtzagerij ligt op vakantiepark EuroParcs De Wije Werelt. Vanaf de parkeerplaats is het slechts 5 minuten lopen naar de OERRR Natuurspeelplaats en de wandelroute.
Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor de roze button.
Lees ook meer over het Familierestaurant, de kinderfeestjes en de indoor-speeltuin van De Houtzagerij!
De Houtzagerij
Arnhemseweg 100-102
6731 BV Otterlo
Openingstijden
Bekijk de openingstijden op de website!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke Sinterklaasfilms voor kinderen
Dit zijn de leukste Sinterklaasfilms die je (gratis) kijkt via Videoland, NPO Start, Pathe thuis en Prime Video
Sinterklaas vieren in Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Wat is er allemaal te doen rondom Sinterklaas in omgeving Apeldoorn, Deventer, Zutphen? Wij verzamelden de leukste uitjes en activiteiten voor je!