
Strandjes en zwembaden
Gek op zwemmen? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en strandjes voor je verzameld!
Kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn en Deventer op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest? Check ze via de roze button.
Uit eten met de kids? Ontdek deze kindvriendelijke restaurantjes!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
Met deze handige tips wordt de Avondvierdaagse één groot feest!
Ik heb een potje met vettt! Al op de tafel gezet... Het is weer Avond4daagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders! Met deze tips ga je goed van start en beleef je gezellige dagen!
