Schatzoeken
Lekker speuren door Zutphen met een leuke speurtocht van VVV Zutphen!
VVV Zutphen heeft een superleue speurtocht voor kinderen (en hun ouders) ontwikkeld, waarmee je Zutphen echt gaat ontdekken aan de hand van allerlei vragen en ondertussen op zoek gaat naar de schat.
Wil je ook speuren? De stadswandeling is verkrijgbaar bij VVV Zutphen aan de Houtmarkt 75.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!