Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bonbonatelier Janson

Heerlijk schepijs, bonbons, toffe workshops en meer bij Bonbonatelier Janson!

Sinds 1996 maakt Bonbonatelier Janson in het centrum van Zutphen ambachtelijke chocola en bonbons.Het ijs wordt dagelijks vers gedraaid met de beste grondstoffen. De smaken worden gemaakt van natuurlijke producten en er worden geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen gebruikt.

Voor koffie, thee en huisgemaakte warme chocolademelk kan je ook terecht bij Janson. Er staan vijf tafeltjes binnen en ook buiten op het terras kan je genieten van een heerlijk vers gezet kopje koffie of thee. 

Benieuwd naar al dat lekkers? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Bonbonatelier Janson

Korte Hofstraat 12

7201 KH Zutphen

Mail direct

Mail direct naar Bonbonatelier Janson

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

14x kerstvakantie uitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Het is kerstvakantie! Overal lampjes & kerstbomen en heerlijk die vrije dagen in het vooruitzicht! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden. Nog op zoek naar leuke uitjes? Scroll dan gezellig samen door deze tips. Laat de voorpret beginnen!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief