Brownies & DownieS
Bij Brownies & DownieS Deventer kun je terecht voor heel veel lekkere gerechten met gezellig personeel!
Aan de Brink in Deventer zit sinds 2018 een vestiging van Brownies & downieS! Hier kan je terecht voor ontbijt, lunch en diner, maar ook voor een gezellige borrel.
Brownies & downieS is een bijzonder lunchcafé, dat vanuit idealisme is opgericht. Een lunchroom waarbij jongens en meiden met een verstandelijke beperking jou de lekkerste gerechten en lekkernijen zullen serveren. Allemaal met veel liefde, enthousiasme en passie! De hele dag door worden de gerechten vers gemaakt, waarbij de jongens en meiden meehelpen met het bereiden en serveren van al het lekkers. Samen met de gezellige en sfeervolle inrichting een ideale plek om met de kinderen gezellig te lunchen.
Wil je meer weten over Brownies & DownieS? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. nog zo’n leuk plekje in Deventer: Happy Tosti!
Brownies & DownieS
Brink 92
7411 BZ Deventer
Openingstijden
Maandag 11:00 – 17:00 uurDinsdag 09:30 – 17:00 uur
Woensdag 09:30 – 17:00 uur
Donderdag 09:30 – 20:30 uur
Vrijdag 09:30 – 17:00 uur
Zaterdag 09:30 – 17:00 uur
Koopzondag 11:00 – 17:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.