Heerlijk Lokaal
Heerlijk Lokaal in Apeldoorn. Heerlijk eten en een speelkamer voor de kleintjes.
Een heerlijk plekje op randje centrum van Apeldoorn, Heerlijk Lokaal. Laat je verwennen met de lekkerste hapjes die met zorg worden klaargemaakt. En hoe leuk dat Heerlijk Lokaal sinds maart ook echt Kidsproof genoemd kan worden. Voor kinderen is er een eigen speelkamer gemaakt én ze kunnen smullen van een beren pannenkoek, altijd goed natuurlijk!
Meer weten over Heerlijk Lokaal? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. ook een overzicht van leuke gratis speeltuinen in Apeldoorn vind je op Kidsproof!
Meer inspiratie
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om ApeldoornBlogs & inspiratie
Alle blogs
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.