Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Speelpiraat

Alle hens aan dek! Kom klimmen en klauteren in een heus piratenland bij Binnenspeeltuin De Speelpiraat!

Indoorspeeltuin De Speelpiraat op Camping De Scheepsbel is voor iedereen tot 12 jaar geopend! In het land vol avontuur ontdek je al klimmend en klauterend het piratenland. Klim door de touwen, kruip door de tunnels en met de super gave glijbaan glij je naar de onderwaterwereld! Gaaf toch? En je broertje of zusje tot 4 jaar kan lekker gratis mee spelen in de softplayhoek. Ook papa en mama niet getreurd! Uniek aan de indoorspeeltuin is een glaswand tussen het speelgedeelte voor de kids en het zitgedeelte voor de ouders. Dat betekent dat papa en mama toezicht kunnen houden zonder geluidsoverlast van de spelende kinderen!

Trek gekregen van al dat spelen? Dan kun je lekker smullen van een kindermenu of een ijsje.

P.s. het is ook mogelijk om je kinderfeestje bij De Speelpiraat te organiseren!

Binnenspeeltuin De Speelpiraat

Klaterweg 9

8085 SB Doornspijk

Openingstijden De Speelpiraat is elke woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 11:00 uur geopend. Tijdens schoolvakanties van regio midden zijn wij 7 dagen per week geopend!
Prijs ACTIETARIEF € 3,50 ENTREE tot 31 augustus 2018
€ 5,00 na 31 augustus 2018
Mail direct

Mail direct naar Binnenspeeltuin De Speelpiraat

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

40x thuis activiteiten voor een regenachtige dag

Wat te doen met de kids als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle  natte dagen! Je krijgt bijna zin in regen... Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

15x Sint Maarten thuis vieren

Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!