Boerenspellen
Speel boerengolf, minigolf of andere leuke spellen op De Vosselhoeve!
Toe aan een lekker dagje op de boerderij en genieten van het boerenland en de dieren? Bij De Vosselhoeve kan je nu ook terecht voor leuke spellen zoals boerengolf of minigolf. Leuk voor een dagje uit met de hele familie!
Benieuwd wat je nog meer kunt doen? Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!