Fluisterboten Zutphen
Maak een vaartochtje over de Berkel!
Stap in een fluisterbootje en laat je in een uur meevoeren langs de mooiste en bijzonderste plekjes langs de Berkel. De fluisteraar (schipper) vertelt ondertussen de mooiste verhalen!
Wil je een keer meevaren? Bekijk dan de vaartijden op de website van Fluisterboten Zutphen!
P.s. ook leuk, je kinderfeestje op een fluisterboot die dan om wordt getoverd tot Piratenboot!
Fluisterboten Zutphen
Rijkenhage 1
7201 LP Zutphen
Openingstijden
je vindt de vaartijden op de site van Fluisterboten Zutphen. Klik hiervoor op de roze button.Prijs
t/m 4 jaar gratis t/m 9 jaar 3,50 en volwassenen 9,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!