Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekkerste ijs van de Veluwe

IJs van Co in Hoenderloo: heerlijk romig vanille-ijs die een omweg waard is!

Af en toe heb je wat geduld nodig! Er kunnen namelijk nog al wat wachtenden voor je zijn bij IJs van Co. Maar je wordt beloond met het lekkerste ijs van de regio!

Bij Ijs van Co serveren ze heerlijk ambachtelijk vanille-ijs met verschillende toppings, vruchten en koek. Zo maak je elke keer weer een heerlijke nieuwe combinatie.

Rijden jullie speciaal naar Hoenderloo voor dit lekkere ijsje? Of knoop je er een fietstocht of wandeltocht aan vast?

Wil je meer weten over IJs van Co? Klik dan op de roze button.

Kidsproof heeft ook veel tips voor een zomers dagje uit! Kijk hiervoor in de categorie eropuit.

Ijs van Co

Krimweg 33-B

7351 AT Hoenderloo

Openingstijden ma t/m do: 11:30 - 19:30 uur
vrij en za: 11:30 - 20:00 uur
zo: 12:00 - 20:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!