Lekkerboer Kinderfeestje
Kinderfeestje op de boerderij. Op survival door het weiland, biggetjes workshop, boter maken en meer!
Ben je net jarig geweest en kom je jouw partijtje vieren op de boerderij? Gezellig!
Jij mag kiezen welk avontuur jij wilt beleven met je vrienden en vriendinnen. Ga jij samen met je vriendjes op survivaltocht door de weilanden of kies je voor lekker op de trekker, biggetjes workshop, koeienhotel, bijenhuisjes pimpen, koe schilderen, spelen in het stro of zelf producten van de boerderij verzamelen en samen boter maken, broodjes bakken, lekker (& gekker) monsters maken of je eigen pizza of pannenkoek met spek? Je kunt je natuurlijk ook laten verrassen!
Er doen verschillende boerderijen in de regio mee en op elke boerderij zijn weer andere dingen te doen. Kijk gauw welke boerderij bij jou in de buurt is!
Meer weten of direct een feestje boeken? Klik dan op de roze websitebutton.
Lekkerboer
Prijs
Alle kinderfeestjes zijn te boeken voor 100 euro per middag (tot 15 kinderen) en duren twee uur.Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Kookfeestje bij Bij MiMi
Bij MiMi Kookatelier in Schalkhaar koken kids samen een heerlijk feestmaal. Smullen maar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x leuke spelletjes met sneeuw
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.