Kinder Escaperoom Apeldoorn
Vier je kinderfeestje in de Jungle Escape Room van Monkey Town Apeldoorn! Actie, spanning en sensatie!
De Jungle Escape Room van Monkey Town is een combinatie van “Indiana Jones” meets “The Jungle”. Een groep van maximaal 8 kinderen (vanaf ongeveer 7 jaar) en 1 volwassen begeleider gaan een Junglehut in en moeten met behulp van tricks & trucks sleutels vinden om op tijd de hut te kunnen verlaten. Hou je hoofd koel terwijl de klok terug tikt!
Spannend!! Sensatie!! En extra tof: je mag ook nog een ronde lasergame spelen.
Meer weten over deze kinder escape-room? Klik dan op de roze websitebutton.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Nieuw
Mizza Pizza
Samen pizza’s bakken met een gehuurde pizzaoven van Mizza Pizza in Apeldoorn!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Kinderfeestje Monkey Town
Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!