De Boswachter
Pannenkoeken eten, trampoline springen en skelter rijden!
In dit leuke pannenkoekenhuis staan heel veel verschillende pannenkoeken op de kaart. Maar mocht jij toch een pannenkoek bedenken die niet op de kaart staat, en de ingrediënten zijn in huis, dan bakt de kok jouw pannenkoek!
Wachten is zonde van de tijd! Daarom heeft dit pannenkoekenhuis gave trampolines, skelters en veel te klimmen en te klauteren voor je!
Wil je meer weten over dit pannenkoekenhuis in Vierhouten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Wist je dat je ook heel gaaf je kinderfeestje kunt geven bij Pannenkoekenhuis De Boswachter?
Pannenkoekenhuis De Boswachter
Elspeterbosweg 11
8076 RA Vierhouten
Openingstijden
do-zo: vanaf 12:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!