Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Handbalvereniging Achilles

Wil jij handballen? Word onderdeel van één van de leuke teams van Handbalvereniging Achilles Apeldoorn!

Heb jij een grote belangstelling voor de sport handbal? Kom dan eens langs bij de Apeldoornse Handbalvereniging Achilles!

Handbal is een sport die zowel binnen als buiten wordt gespeeld. Daarnaast biedt Achilles ook beachhandbal aan in de zomerperiode. Als handballer kom je in één van de gezellige teams. Met dat team train je één of twee keer per week en speel je in het weekend een wedstrijd.

Kom vrijblijvend vier keer meetrainen om te kijken of handbal iets voor jou is!

Klik op de roze button om direct naar de site van Achilles te gaan.

Kidsproof heeft de leukste restaurants voor kids op een rij gezet. Je bekijkt ze in de categorie Uiteten.

Achilles Korfbal

Laan van Kerschoten 12

7316 EV Apeldoorn

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Bewegen voor kinderen

Kom lekker bewegen op de woensdagmiddag bij Bewegingsstudio PureMotion in Apeldoorn!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!

27 april is het Koningsdag! In 2025 vieren we dat op 26 april. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief