Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alexis Leerhulpmiddelen

Hulpmiddelen voor schrijven, lezen, rekenen en sensorische hulpmiddelen!

Er zijn veel hulpmiddelen welke gebruikt kunnen worden om het leren makkelijker te maken. Alexis Leerhulpmiddelen verkoopt allerlei handigheidjes om makkelijker te kunnen schrijven, lezen of rekenen.

Je kunt deze leerhulpmiddelen bestellen via de webshop, maar je bent ook van harte welkom aan de Koninginnelaan in Apeldoorn.

Wil je meer weten? Door op de roze button te klikken, ga je direct naar de site!

Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Bekijk dan de rubriek Kinderfeestjes!

Alexis Leerhulpmiddelen

Koninginnelaan 53

7315 BM Apeldoorn

Openingstijden winkel in Apeldoorn is op afspraak geopend
Mail direct

Mail direct naar Alexis Leerhulpmiddelen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief