Ontdek ambachten en speelgoed
Laat je in het Oude Ambachten & Speelgoed Museum meenemen in de tijd dat er geen elektriciteit was
Weet jij hoe het vroeger ging op school? Of hoe jouw opa en oma de was deden? Ervaar het zelf bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum vlakbij Barneveld en laat je meenemen in de tijd dat er geen elektriciteit was, de meeste arbeid nog met de hand werd gedaan en de mensen nog afhankelijk waren van familie, vrienden en buren. Ontdek de verschillende ambachten in het museum!
In het Oude Ambachten & Speelgoed Museum in Terschuur maak je een ontdekkingsreis door het verleden en beleef je zelf hoe de mensen vroeger leefden, dachten en werkten.
Speurtochten
Met één van de twee speurtochten maak je een reis langs 160 verschillende oude ambachten en beroepen die langs alle winkeltjes van vroeger gaat. Alle winkeltjes vertellen iets over de geschiedenis van Nederland in de periode 1900-1980. En in het museum staat niets achter glas en je mag alles aanraken, zo stap je letterlijk even terug in de tijd! Ook zijn er 2 speurtochten door het verleden uitgezet die je hier maken kunt.
Naast de oude ambachten is er ook een indrukwekkende verzameling van oud en antiek speelgoed en voor jong en oud is er een leuke speelhoek met verschillende attracties.
Oud Hollandse spelletjes
En ook buiten valt genoeg te beleven bij het Oud Hollands Spellen Plein. Probeer het steltlopen, zaklopen, hoefijzerwerpen of spijkerbroek hangen. Het kan hier allemaal!
Extra leuk:
-een aantal dagen per jaar komt de poppen-en berendokter langs in het museum.
Oude Ambachten en Speelgoed Museum
Rijksweg 87
3784 LV Terschuur
Prijs
Kijk voor de actuele prijzen op de website van het museumToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.