AMHC Apeldoorn
Samen inzetten, plezier maken, trainen, wedstrijden spelen, winnen en verliezen. AMHC Hockey!
Hockey is een teamsport en dat betekent: je samen inzetten, samen plezier maken, samen trainen, samen wedstrijden spelen, samen winnen en ook samen verliezen.
Bij AMHC Apeldoorn word je ingedeeld in een gezellig team met leeftijdsgenootjes. Je kunt al in een team vanaf 4 jaar. Door de allerkleinsten wordt er 1 uur in de week getraind onder veel begeleiding. Voor de oudere kids zijn er teams die twee keer per week trainen en in het weekend een wedstrijd spelen.
Ontdek of jij een hockeyheld wilt worden en kom een keertje langs! Klik op de roze button voor meer informatie.
Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Klik dan op de categorie Kinderfeestjes.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
21 vrolijke tips tegen een winterdip!
Hebben jij en de kinderen last van een winterdip? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.