Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fietsroute Royal Ride

Ontdek het koninklijk spoor van Apeldoorn met de nieuwe belevingsfietsroute Royal Ride!

Met de nieuwe belevingsfietsroute Royal Ride kom je alles te weten over het koninklijk spoor dat de Oranjes letterlijk en figuurlijk hebben achtergelaten in Apeldoorn.

De route leidt deels langs de voormalige spoorlijn ‘Koningslijn’. Willem III sloot in 1876 deze lijn aan voor Apeldoorn. Tot 1950 reden over deze Koningslijn royals als regentes Emma en Koningin Wilhelmina. De route is 12 kilometer en daarmee ook geschikt om met kinderen op pad te gaan!

Onderweg kom je langs verrassende tussenstops, bijzondere vergezichten en koninklijke haltes naar Paleis Het Loo. Ook luister je naar verhalen over de geschiedenis van de Oranjes in Apeldoorn en krijg je een beeld wat zich vroeger op de route heeft afgespeeld. Via de koninklijke Loolaan, waar vroeger de paardentram reed, eindigt de route in de binnenstad.

Wij hebben de Royal Ride Fietstocht alvast getest en in onze blog lees je er alles over!

Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Apeldoorn Binnenstad

Tips van de maand

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Lees meer

Street Jump Apeldoorn

Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!
Lees meer

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen
Lees meer

Speelwerkplaats de Kuiperij

Creatief uitje bij Speelwerkplaats De Kuiperij in Bathmen. Kom naar de open werkplaats!
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lees meer

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Lees meer

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
Lees meer

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!
Lees meer