Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bezoekerscentrum Nunspeet

Voor een dagje natuurpret buiten en binnen heeft Bezoekerscentrum Nunspeet heel veel te bieden!

In en om het Bezoekerscentrum Nunspeet is zoveel te doen en te bekijken dat je er met gemak een heerlijke middag zoet bent. Achter het bezoekerscentrum ligt een mooi bos waar je met kinderen drie verschillende wandelingen kunt doen, het hulpboswachterpad (voor oudere kinderen want met kompas), het dierenvriendjespad (leuk vanaf 4 jaar) en het kabouterpad!

Binnen is ook van alles te ontdekken en uitproberen! En voor de kabouterfans is in de kelder een geweldig kabouterdorp. Door op een knopje te drukken gaat er een lampje branden en komt het dorp tot leven!

Nog energie over? Bij de parkeerplaats is een hoge toren te beklimmen met als beloning een fantastisch uitzicht en daarnaast is een speeltuin waarin het laatste restje energie nog even opgemaakt kan worden!

Ook leuk, je kunt hier ook een kinderfeestje geven!

Wil je meer weten over het bezoekerscentrum? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Op zoek naar een leuke gratis speeltuin in regio Apeldoorn of Deventer? Je vindt ‘m op Kidsproof!

Bezoekerscentrum Nunspeet

Plesmanlaan 2

8072 PT Nunspeet

Openingstijden wo        12:00 - 17:00 uur
do        12:00 - 17:00 uur
vrij       12:00 - 17:00 uur
za        10:00 - 17:00 uur
zo        10:00 - 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum Nunspeet

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Kröller-Müller Museum

Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

17x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief