Dierenvriendjespad Nunspeet
Samen met de Dierenvriendjes op pad in de natuur, bij Bezoekerscentrum Nunspeet!
Kom je ook spelen in de natuur? Samen met de Dierenvriendjes ga je op ontdekkingstocht en beleef je avonturen. Je krijgt een spel mee met daarin een aantal opdrachten. Zoek met de kleurenwijzer naar takjes voor een vogelnest, loop als een eend of spring als een kikker. Kwaak, kwaak!
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Bezoekerscentrum Nunspeet
Plesmanlaan 2
8072 PT Nunspeet
Prijs
Prijs: € 5 per kind + € 10 borg per rugzak
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Monkey Town Binnenspeeltuin
Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken
Voorjaarsvakantie tips
Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.