
Magisch Bospad
Speuren en opdrachten doen bij Bezoekerscentrum Nunspeet-Veluwe!
Goede bosfee Sofie woont in het magische bos rondom Bezoekerscentrum Nunspeet. Samen met haar oma zorgt ze voor de zieke bosbewoners. Ze maken magische drankjes en zalfjes, waarmee zij snel weer opknappen. Haar oma is heel erg slim en kent alle recepten uit haar hoofd!
Helaas is oma behekst. De bosheks heeft haar betoverd en nu kan ze niets meer! Ze ligt helemaal verlamd in bed en kan mij dus niet helpen met het verzorgen van de andere zieke bewoners. Kan jij Sofie de bosheks helpen om oma weer beter te maken?
Ga op pad en voer de opdrachten uit. Zoek naar kriebeldiertjes, loop als een eekhoorn door de bomen en maak je eigen bosgeurenmengel. Je verzamelt letters door de vragen te beantwoorden.Als jij weet welke ingrediënten Sofie nodig heeft, dan krijg jij een beloning!
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Bezoekerscentrum Nunspeet
Plesmanlaan 2
8072 PT Nunspeet
Prijs
€ 6,- p.p.10,- borg / persoon.
Toon op kaart
Meer inspiratie


Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Boschbad Apeldoorn
Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!