BoekStart voorleesuurtje
Samen boekjes lezen en uitzoeken tijdens de BoekStart inloopochtend!
Voorlezen, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen. Samen plaatjes kijken en verhaaltjes vertellen is goed voor de taalontwikkeling en versterkt de band tussen jonge kinderen en ouders. BoekStart laat kinderen van 0 tot 4 jaar en hun ouders samen van boeken genieten. Tijdens de open inloopochtenden wordt er door getrainde vrijwilligers voorgelezen en is er ruimte om te spelen en te zingen. Daarnaast kunnen ervaringen en tips worden uitgewisseld.
Iedere woensdagochtend in Bibliotheek Centrum en Colmschate. Iedere donderdag in Bibliotheek Diepenveen ’t Hovenhuus op De Worp. Iedere vrijdag in Bibliotheek Keizerslanden.
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Iedere woensdag, donderdag en vrijdag op diverse locaties
Bibliotheek Deventer Centrum
Stromarkt 18
7411 PK Deventer
Openingstijden
10:00 - 11:00 uurPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Winactie: Monkey Town Apeldoorn
Vier de heropening van Monkey Town Apeldoorn en win entreekaarten voor een feestelijke speelmiddag.
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!