Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibliotheek Warnsveld

Samen boekjes lezen en uitzoeken met BoekStart bij Bibliotheek Warnsveld!

Voorlezen, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen. Samen plaatjes kijken en verhaaltjes vertellen is goed voor de taalontwikkeling en versterkt de band tussen jonge kinderen en ouders. BoekStart is een project dat (mede) uitgevoerd wordt door de bibliotheek om voorlezen aan kleintjes te bevorderen. Vanaf 6 maanden kunnen baby’s al woorden herkennen, maar hoe lees je nou het beste voor aan zo’n hummel? En wat zijn leuke boekjes?

Met BoekStart ontvangen ouders een BoekStartkoffertje met inhoud, kids kunnen gratis lid worden van de bibliotheek. Het koffertje bevat een babyboekje, geïllustreerd boekje met kinderliedjes en cd, een boekenlegger en folder over lezen.

Voor meer info over deze bibliotheek en BoekStart klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Bibliotheek Warnsveld

Dreiumme 43

7232 CN Warnsveld

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Boschbad Apeldoorn

Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief