Bij Maarten in ’t Koetshuis
Fijn restaurant met kindermenu en speelhoek, gelegen naast kasteel Cannenburch!
Bij Maarten in ’t Koetshuis ligt naast kasteel Cannenburch, omringd door prachtige bossen. Het is een fijne plek waar je gastvrij wordt ontvangen voor wat te drinken, een lunch of zelfs een diner en waar kids kunnen spelen in de speelhoek.
Voor de kids is er een speciale kaart met onder andere lekkere broodjes, pannenkoeken, frietjes met mayo en appelmoes en heerlijke toetjes. De echte kleintjes kunnen smullen van een wortel-twist, een zoet stamppotje of een bulgur ratjetoe.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Bij Maarten in 't Koetshuis
Maarten van Rossumplein 2
8171 EB Vaassen
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 9:30 tot 18:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat – Wintereditie
Breng een ander gesprek op gang tijdens pakjesavond, het kerstdiner of een lekkere winterwandeling met de Kidsproof kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie van de gesprekkaartjes voor kinderen kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de mooiste herinnering is van het afglopen jaar van jouw kind.
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.