
Bolwerksmolen Deventer
Neem een kijkje in de Bolwerkersmolen in Deventer!
Al meer dan 150 jaar oud is hij, de Bolwerksmolen in Deventer!
In 1863 is deze zaagmolen voor het eerst in gebruik genomen door 2 houthandelaren en ook in deze tijd wordt er nog steeds hout gezaagd om te laten zien hoe de molen werkt.
Op dinsdagen en zaterdagen is de molen open en zijn de molenaar en vrijwilligers hard aan het werk met bomen zagen en veel voorkomende klussen, tussendoor geven ze je graag een rondleiding door de molen en geven ze uitleg over de bomen, het ‘wateren’ en het zagen!
Kom jij deze oer-Hollandse molen een bezoekje brengen? Klik op de roze button om naar de website van de Bolwerksmolen te gaan.
Nooit meer de leukste uitjes missen in Apeldoorn-Deventer en omgeving? Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!
Bolwerksmolen Deventer
Bolwerksweg 8
7419 AA Deventer
Openingstijden
Dinsdag & zaterdag 10.00 - 16.00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
Ontdek Bubble Tea in Apeldoorn en Deventer
De lekkerste bubble tea vind je in Apeldoorn en Deventer! Geniet van heerlijke combinaties die je niet wilt missen. Perfect voor een uitje met de kids of als lekkere traktatie.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!