
Brandweermuseum Borculo
Ontdek hoe de brandweer door de jaren heen branden bluste!
Enthousiaste leden van de Vrijwillige Brandweer begonnen in 1956/1957 met het museum in de voormalige brandweerkazerne aan de Korte Wal (v/h het Spuythuis, tegenwoordig pottenbakkerij annex galerie). Tegenwoordig kan je in het museum zo’n 50 grote en kleine brandweerwagens en attributen, een uitgebreide collectie helmen en een grote verzamelig miniaturen bewonderen. Zo krijg je een goed beeld van de brandbestrijding vanaf het allereerste begin tot aan het eind van de jaren zeventig.
Voor de kinderen is er een leuke puzzelroute door het museum. Natuurlijk is dit ook leuk voor kinderfeestjes. Jarigen die hier een kinderfeestje organiseren krijgen een presentje.
Kom je langs? Voor meer info en tickets klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Brandweermuseum Borculo
Hofstraat 5
7271 AP Borculo
Toon op kaart
Meer inspiratie


16x meivakantie tips
Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!