Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Houtvesterij

Lunch en diner bij De Houtvesterij, met voor de kids een speciale Kids&Teens menukaart!

Op Camping De Wildhoeve vind je Brasserie De Houtvesterij. Hier serveren ze lunch en diner, voor de kinderen is er zelfs een speciale Kids&Teens menukaart.

Alle gerechten zijn puur en zoveel mogelijk bereid met ingrediënten uit de nabije omgeving. Zo kan je bijvoorbeeld genieten van lekkere tomatensoep, nachos uit de oven, wraps met biologische gerookte kip of een Veluwse huisgemaakte burger.

Voor meer info en de kaart klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Brasserie De Houtvesterij

Emst

Mail direct

Mail direct naar Brasserie De Houtvesterij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief