Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Houtvesterij

Lunch en diner bij De Houtvesterij, met voor de kids een speciale Kids&Teens menukaart!

Op Camping De Wildhoeve vind je Brasserie De Houtvesterij. Hier serveren ze lunch en diner, voor de kinderen is er zelfs een speciale Kids&Teens menukaart.

Alle gerechten zijn puur en zoveel mogelijk bereid met ingrediënten uit de nabije omgeving. Zo kan je bijvoorbeeld genieten van lekkere tomatensoep, nachos uit de oven, wraps met biologische gerookte kip of een Veluwse huisgemaakte burger.

Voor meer info en de kaart klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Brasserie De Houtvesterij

Emst

Mail direct

Mail direct naar Brasserie De Houtvesterij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!

Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen

Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn

Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief