De Houtvesterij
Lunch en diner bij De Houtvesterij, met voor de kids een speciale Kids&Teens menukaart!
Op Camping De Wildhoeve vind je Brasserie De Houtvesterij. Hier serveren ze lunch en diner, voor de kinderen is er zelfs een speciale Kids&Teens menukaart.
Alle gerechten zijn puur en zoveel mogelijk bereid met ingrediënten uit de nabije omgeving. Zo kan je bijvoorbeeld genieten van lekkere tomatensoep, nachos uit de oven, wraps met biologische gerookte kip of een Veluwse huisgemaakte burger.
Voor meer info en de kaart klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!