Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brownies & DownieS

Bij Brownies & DownieS Deventer kun je terecht voor heel veel lekkere gerechten met gezellig personeel!

Aan de Brink in Deventer zit sinds 2018 een vestiging van Brownies & downieS! Hier kan je terecht voor ontbijt, lunch en diner, maar ook voor een gezellige borrel.

Brownies & downieS is een bijzonder lunchcafé, dat vanuit idealisme is opgericht. Een lunchroom waarbij jongens en meiden met een verstandelijke beperking jou de lekkerste gerechten en lekkernijen zullen serveren. Allemaal met veel liefde, enthousiasme en passie! De hele dag door worden de gerechten vers gemaakt, waarbij de jongens en meiden meehelpen met het bereiden en serveren van al het lekkers. Samen met de gezellige en sfeervolle inrichting een ideale plek om met de kinderen gezellig te lunchen.

Wil je meer weten over Brownies & DownieS? Klik dan op de roze websitebutton.

P.s. nog zo’n leuk plekje in Deventer: Happy Tosti!

Brownies & DownieS

Brink 92

7411 BZ Deventer

Openingstijden Maandag 11:00 – 17:00 uur
Dinsdag 09:30 – 17:00 uur
Woensdag 09:30 – 17:00 uur
Donderdag 09:30 – 20:30 uur
Vrijdag 09:30 – 17:00 uur
Zaterdag 09:30 – 17:00 uur
Koopzondag 11:00 – 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Brownies & DownieS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

12x leuke spelletjes met sneeuw

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer

Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief