Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BRUNCH Hoenderloo

Heerlijk ontbijten en lunchen bij BRUNCH in Hoenderloo!

Buiten de deur ontbijten of lunchen? Schuif aan bij BRUNCH voor een ontbijtje met verse sinaasappelsap, croissantjes, yoghurt bowl en meer lekkers. Tussen de middag kan je smullen van rustieke pistolets met kaas, een broodje gezond, tosti’s, specials of een warme hap.

Ook kan je bij BRUNCH terecht voor vers brood van de ambachtelijke bakker, heerlijke smaken room-, yoghurt- en sorbetijs en andere lekkernijen.

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Broodhuis Pien

Apeldoornseweg 16

7351 AB Hoenderloo

Openingstijden Maandag t/m zondag van 09:00 tot 17:00
Mail direct

Mail direct naar Broodhuis Pien

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.