Beach Club Burnside
De beachclub aan het water bij Kivietsveld in Emst. Heerlijk terras met uitzicht op de kabelbaan
Heerlijk relaxt eten en drinken op het terras of binnen in de beachclub van Burnside, op recreatieterrein Kivietsveld. Burnside heeft een goede kaart, je kunt er langs voor een drankje, voor lunch en voor diner. Je kijkt uit op de kabelbaan met wakeboarders en naast het terras vind je een klein strandje, ideaal voor een lekkere duik tussendoor.
Twee belangrijke weetjes:
-> kom je met de auto, dan moet je betalen voor het parkeren;
-> het is een lokatie waar ook groepen komen om een feestje te vieren, wil je komen eten bel dan even van te voren!
Meer weten? Klik op de roze websitebutton.
P.s. dit is natuurlijk ook de plek waar kids en ouders kunnen wakeboarden!
Burnside Cablepark
Viskweekweg 3
8166 KJ Emst
Openingstijden
Bekijk de openingstijden op de website. Klik hiervoor op de roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!