Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Burnside Skatepark

Ontdek de toffe obstakels van Burnside Skatepark in Deventer!

Leef je uit in de rollende wereld van Burnside Skatepark op allerlei toffe obstakels! Het skatepark heeft een oppervlakte van 1700 m²: 1500 m² indoor en een leuke outdoor backyardbowl aan het water. In de zomer kan je ook terecht in de achtertuin.

Je mag het skatepark in met skateboards, inline skates, rollerskates en BMX (met 3 piece cranks). Voor stuntstepjes is helaas geen plek.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Burnside Skatepark

Sint Olafstraat 6

7418 CG Deventer

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Burnside Skatepark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Aquacentrum Malkander

Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!

12x wintertips op de Veluwe

We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.

12x de leukste winteruitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >